Telewizja przemysłowa (CCTV, IP, AHD, TurboHD).

Telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny, wideonadzór, telewizyjne systemy dozorowe (CCTV, ang. Closed Circuit TeleVision) Nasze doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie sięga 2004 roku, kiedy kamery przemysłowe były dość niecodziennym widokiem, pojawiając się sporadycznie na ulicach największych polskich miast oraz dużych zakładów produkcyjnych. Z biegiem lat stając się standardowym sposobem zabezpieczenia mienia i zapewnienia bezpieczeństwa ludzi. 

Tak oto po latach po wprowadzeniu na rynek całej gamy nowych rozwiązań technicznych, mamy do dyspozycji kilka, niezależnie rozwijających się technologii przechwytywania, przesyłu i zapisu obrazu.

Począwszy od standardowych kamer i rejestratorów analogowych, praktycznie już nie występujących w naszej ofercie, poprzez nowoczesne systemy cyfrowe IP, z zaawansowaną obróbką i analizą obrazu, na systemach analogowych przechwytujących i zapisujących obraz w rozdzielczości Full HD (1080p) kończąc.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z doradztwa technicznego. Przed sporządzeniem każdej oferty wykonujemy wizję lokalną, połączoną z rozmową z Inwestorem w celu dobrania najlepszego dla niego rozwiązania.

Przy doborze urządzeń kierujemy się zasadą najkorzystniejszego stosunku ceny do jakości. Powierzając nam przygotowanie projektu, wykonanie infrastruktury kablowej oraz dostarczenie urządzeń z naszej oferty Inwestor otrzymuje 24-miesięczną gwarancję   z dojazdem do obiektu.

Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy za pośrednictwem formularza serwisowego umieszczonego na naszej stronie. Dotrzymujemy terminu usuwania usterek. W szczególnych przypadkach zapewniamy urządzenia zamienne.

Zapraszamy do współpracy!