Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Kontrola Dostępu i Rejestracja Czasu Pracy- to jedna z najdynamiczniej rozwijających się technologii zabezpieczeń.

Najprostszą metodą kontroli dostępu jest zwyczajny klucz… Jednak, w dobie ogromnego rozwoju nowoczesnych technologii, w wielu sytuacjach klucz czy kłódka to rozwiązania zdecydowanie poniżej oczekiwań współczesnego klienta. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom nasza firma posiada w ofercie urządzenia, które pozwalają rozbudować tę dziedzinę do zadziwiająco skutecznych i inteligentnych systemów.

W skład tych systemów wchodzą czytniki i kontrolery pracujące w połączeniu z centralami lub serwerami, bądź też samodzielne jednostki pracujące jednocześnie jako mini-serwery.  Terminale KD mogą być dodatkowo wyposażone w czytniki linii papilarnych, skanery siatkówki oka, mini-kamery rozpoznające twarz itp.

W tej samej ofercie posiadamy również czytniki i oprogramowanie do Rejestracji Czasu Pracy, które w połączeniu z kontrolą dostępu są jednym ze standardów w nowocześnie zarządzanych firmach.

Kompletny system Kontroli Dostępu to automatyczne szlabany wjazdowe w połączeniu z systemami LPR ( rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów), czytniki KD i RCP oraz zaawansowane oprogramowanie do analizy danych, administrowane z wielu lokalizacji za pośrednictwem sieci LAN/WAN.

Dla klientów indywidualnych posiadamy ofertę, w której znajdą proste rozwiązania KD połączone z centralami alarmowymi lub najprostsze rozwiązania jak niezależne klamki szyfrowe.

Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!